Sold By: Maryams
🚚 Expected delivery by 3 Apr
Delivery time may vary depending on location
اكسب من هذا الشراء
الحد الأقصى للخصم بالنقاط
SKU: MS-2443-PZNQ
Categories: Mobile phones
Galaxy Al: Ring in the next era of mobile Al with an Al companion who's one step ahead of your every need. Just let natural conversation guide the way to checking off everyday tasks with ease
Design: Galaxy S25 Ultra's rounded design expresses a unified identity for the Galaxy S Series. With it's sleek and strong titanium frame and a built-in S Pen, it's an ultra-modern, vision of bold design
Camera: Our next-gen ProVisual Engine is now boosted by our powerful processor-allowing you to capture, view and edit for our best camera and editing experience yet
Performance: The most powerful processor custom-made for Galaxy. Along with improved real-time ray tracing and Vulkan optimization, dive deep into the action and experience ultra-smooth, immersive gameplay
Battery: Our pioneering mDNle technology has been built into our custom-made AP, and with software optimization, battery usage time is enhanced so you can enjoy hours of watching videos
One UI: Get direct access to your Now Brief alerts, music, timer and more from the all-new Now Bar without having to unlock your phone
| Expandable Memory Type | MicroSD |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 12 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | Middle East Version |
| Display Resolution | 3120x1440 |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Glass Technology | Gorilla Glass |
| Flash | LED |
| Network Type | 5G |
| Primary Camera (MP) | 200 |
| Secondary Camera Resolution | 50 MP |
| Secondary Camera Resolution 50 MPSecondary Camera | 32 MP & Above |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.9 in |
| SIM Type | Micro SIM |
| Refresh Rates | 120Hz |
| Display Resolution Type | Full HD |
| Operating System | Android |
| Network Frequency Band | GSM/LTE |
| What's In The Box | Samsung Galaxy S25 Ultra, USB Type-C Cable, Sim Ejection Pin, User Manual |
| Model Name | Galaxy S25 Ultra |
لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول المطلوبة مميزة بـ *
الرجاء تسجيل الدخول لكتابة مراجعة!
يبدو أنه لا توجد مراجعات بعد.